Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora I LO – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora I LO

W piątek, 5 kwietnia 2024 r.  gościliśmy w murach naszej szkoły reprezentacje mieszane siatkarek i siatkarzy klas 7 i 8 szkół podstawowych z Koszalina i regionu. Uczniowie przystąpili do rywalizacji w Turnieju Piłki siatkowej o Puchar Dyrektora I LO. Do rozgrywek zgłosiły się następujące drużyny:
SP nr 5
SP nr 7
SP nr 10
SP nr 13
SP nr 17
SP nr 18
SP z Łekna
Rywalizacja rozpoczęła się od spotkań w dwóch grupach. Do walki o finał zakwalifikowały się drużyny z SP 7, SP 13, SP 18 i SP z Łekna. Mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce 🥇SP nr 18
II miejsce 🥈SP z Łekna
III miejsce 🥉SP nr 13
IV miejsce SP nr 7
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w naszym turnieju. Dziękujemy także całej obsłudze technicznej turnieju i jak zwykle niezawodnym kibicom.
Organizatorki turnieju:
prof. Iwona Mielczarek