Laureaci konkursu Politechniki Koszalińskiej "Bieg po indeks" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Laureaci konkursu Politechniki Koszalińskiej “Bieg po indeks”

W piątek, 5 kwietnia 2024 r.  odbyło się wręczenie nagród tegorocznym laureatom konkursu Politechniki Koszalińskiej ,,Bieg po Indeks”. Gospodarzem spotkania była Pani Rektor PK Danuta Zawadzka oraz Pan Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński. W tym roku I LO im. Stanisława Dubois w klasyfikacji szkół zajęło drugie miejsce za Liceum Autonomicznym w Gdańsku. Indywidualnie laureatami zostali: Michał Wesołowski(2 miejsce), Jakub Raczyński (5 miejsce), Agata Juszkiewicz ( 8 miejsce), Marek Wnęk ( 18 miejsce), Mikołaj Piotrowski(19 miejsce). Nasi laureaci zdobyli dla szkoły puchar oraz drukarkę 3D. Dziękujemy i gratulujemy.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.