Paweł Grudziński finalistą 50.Olimpiady Geograficznej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Paweł Grudziński finalistą 50.Olimpiady Geograficznej

Z radością informujemy, że PAWEŁ GRUDZIŃSKI, uczeń klasy IVa, uzyskał tytuł FINALISTY Olimpiady Geograficznej. To już kolejny znaczący sukces Pawła w tym roku i drugi tytuł finalisty Olimpiady Geograficznej.
Jubileuszowa 50. Olimpiada Geograficzna odbyła się w Łodzi, gdzie uczestnicy rywalizowali w trzech podejściach pisemnych, drużynowych zawodach terenowych i ustnych. Poza tym wzięli udział w wykładach w EC1 – wyjątkowym centrum naukowo- kulturalnym, wycieczce po mieście oraz zwiedzali największą polską kopalnię węgla brunatnego w Bełchatowie.
Serdecznie gratulujemy Pawłowi i jego opiekunce, prof. Agnieszce Świdroń-Lampkowskiej.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.