Pozdrowienia z La Laguna na Teneryfie, czyli wyjazd w ramach akredytacji Erasmus+ – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Pozdrowienia z La Laguna na Teneryfie, czyli wyjazd w ramach akredytacji Erasmus+

Pozdrowienia 👋 z La Laguna 🌴🌵 na Teneryfie 🇪🇸 przesyłają erasmusowicze 🇪🇺:
Ola Fortuna, Maciek Banat, Marcin Simson, Igor Szymanowski, Oliwia Forębska, Gabrysia Kołtun oraz prof. Beata Dziekiewicz i prof. Ewa Wołkowska.
Teneryfa 2024 🏝️🇪🇸
Bierzemy udział w kolejnym twórczym wyjeździe w ramach akredytacji Erasmus+. Odwiedziliśmy m.in. Park Wiejski Anagam który jest rezerwatem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ma największą liczbę gatunków endemicznych w Europie.Braliśmy udział w lekcjach w goszczącej nas szkole.  Wspólnie przygotowywaliśmy prezentację na temat robotyki: “Zbiór Ciekawostek”.  ogromną wiedzę zdobyliśmy na lekcjach i warsztatach dotyczących zagadnień ekologicznych, środowiskowych i biologicznych – zmian klimatycznych i zjawiska pogodowego zwanego calimą. Nie ominęła nas także aktywność na świeżym powietrzu – zwiedzanie San Cristobal de La Laguna w formie Poszukiwań Skarbów (miasto znajduje się na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO).
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.