Pożegnanie maturzystów na kółku rękodzielniczym – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Pożegnanie maturzystów na kółku rękodzielniczym

We wtorek, 23 kwietnia po raz ostatni spotkaliśmy się z czwartoklasistami – członkami kółka szydełkowego. Karolina, Julek, Kuba i Olaf otrzymali na dalszą drogę rozwijania pasji szydełkowej niezbędniki szydełkowca. Smutne chwile ostatniego spotkania nieco osłodził pyszny torcik z herbatą i capuccino. Ogromną niespodzianką dla prowadzącej kółko – p. Małgorzaty Bednarskiej- był przepiękny bukiet kwiatów, wykonany  z misterną dokładnością przez Karolinę. Robótki szydełkowe tak nas wciągnęły, że codziennie szydełkujemy w autbusie w drodze do szkoły, w pociągu, na przerwach i…niektórych lekcjach w ukryciu pod ławką. Ale tu więcej szczegółów nie zdradzimy….  🙂

Karolino, Julku, Kubo, Olafie – dziękujemy, że byliście z nami  co wtorek od grudnia, że pokochaliście rękodzieło, że ćwiczyliście cierpliwość i precyzję w nie zawsze łatwych robótkach. Życzymy Wam cudownych projektów szydełkowych, żeby oczka łańcuszka były równe, półsupki i słupki stały w rzędzie pionowo, a pikotki tworzyły subtelene wzory. Powodzenia!!!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.