Turniej o Puchar Dyrektora I LO w koszykówce 3x3 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Turniej o Puchar Dyrektora I LO w koszykówce 3×3

8 kwietnia w naszej szkole rozegrano Turniej o Puchar  Dyrektora I LO im. St. Dubois w koszykówce 3×3 przeznaczony dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 7 zespołów (3 żeńskie i 4 męskie) reprezentujących koszalińskie i białogardzkie szkoły.
W klasyfikacji dziewcząt zwyciężyły koszykarki z SP 10 im. St. Żeromskiego w Koszalinie w składzie: Eliza Janaczyk, Maja Dziadul, Patrycja Gąsiorek i Aleksandra Woźniak  – opiekunem zespołu był Przemysław Pacynko.
2 miejsce – Mały Kosz Białogard
3 miejsce – SP 5 Koszalin
Wśród chłopców 1 miejsce zdobyła SP 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie w składzie: Bartosz Budnik, Patryk Dorawa, Mateusz Polek i Bartosz Skowron  – opiekunem zespołu był Paweł Czubak.
2 miejsce – SP 10 Koszalin
3 miejsce – SP 5 Koszalin
4 miejsce – SP 23 Koszalin
Oprócz klasyfikacji zespołowej wyróżniliśmy najlepsze zawodniczki i najlepszych zawodników z każdej drużyny, którzy otrzymali maskotki i pamiątkowe medale.
Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie  i sportową walkę do samego końca.
Ze sportowym pozdrowieniem  – organizatorzy: Z. Pietrzak, M. Pikur, J. Janiel i D. Hryckowian.