Sukces w Międzyszkolnych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Sukces w Międzyszkolnych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

 13 kwietnia odbyły się Międzyszkolne Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Zadaniem uczestników było zmierzenie się z różnego rodzaju pozoracjami ratowniczymi (tj. wypadek samochodowy, urazy czy stany nagłe). Naszą szkołę reprezentowali: Marta Bajdan z klasy 2B, Julia Pietrzyk z klasy 2D, Norbert Książek z klasy 1E, Dominika Śmidecka z klasy  1D i Hania Śmidecka z klasy 1F. Udało im się zdobyć 3 miejsce.
Opiekunami zespołu byli Maja Urbanowicz z kl. 3D oraz prof. Zygmunt Cupryn.
Serdecznie gratulujemy naszej drużynie sukcesu‼️ 😍👏
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.