Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas czwartych – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Uroczyste zakończenie nauki uczniów klas czwartych

Od 26 kwietnia mamy 149 świeżo upieczonych Absolwentów. Wprawdzie przed nimi jeszcze matura, ale to już czysta formalność, zważywszy na bardzo dobre wyniki, jakie osiągnęli na koniec roku szkolnego. Szczególnie wyróżniła się pod tym względem MAJA RYNKIEWICZ 🏆👏, która w związku z tym otrzymała tytuł Absolwentki Prymuski. Tytuł Absolwenta Roku otrzymał BARTOSZ CIECHANOWICZ 🏆👏, a JAKUB RACZYŃSKI 🏆👏 został wyróżniony za czteroletnią działalność wolontariacką.
Dzisiejszą ceremonię zakończenia roku szkolnego klas IV uświetniły również przemówienia 🎤, występy naszych utalentowanych muzyków 🎶 i oczywiście rozdanie świadectw i nagród 📜 za wyniki w nauce i inne szczególne dokonania, a po zakończeniu ceremonii w hali, kameralne i wzruszające spotkania z wychowawcami 🥲 .
Pozostaje już tylko życzyć naszym Maturzystom połamania piór i świetnych wyników na maturze 💯. Mocno trzymamy kciuki‼️🍀
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.