Weekend należał do Julka Majewskiego – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Weekend należał do Julka Majewskiego

Weekend 13 – 14 kwietnia zdecydowanie należał do Julka Majewskiego z klasy 3e.
Julian  zajął trzecie miejsce w kraju w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Retorycznej, która odbyła się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim  i uzyskał tytuł laureata.
 Gratulujemy Julianowi i jego opiekunce – pani profesor Sylwii Grzegożewicz. 💐
 Ponadto w niedzielę, tuż po powrocie z Olimpiady Retorycznej, Julek wziął udział w miejskich eliminacjach 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Śpiewanej i Teatru Jednego Aktora  i zdobył nagrodę w kategorii: turniej recytatorski. Tym samym dostał się do eliminacji wojewódzkich. Składamy kolejne gratulacje dla Juliana i dla Pałacu Młodzieży, w którym Julek, pod opieką pani Elżbiety Malczewskiej – Giemzy, ćwiczy swój talent sceniczny.
 
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.