Wycieczka do kolonii lęgowej czapli w Manowie – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wycieczka do kolonii lęgowej czapli w Manowie

28 maja klasy 2 d i 3 d udały się na wycieczkę do Manowa. Podróż rozpoczęła się przejażdżką lokalną kolejką wąskotorową, a celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z gospodarką leśną i tamtejszą przyrodą. Ścieżką edukacyjno-przyrodniczą poprowadził nas pan Paweł Talecki. Opowiedział nam o kolonii lęgowej czapli, pomnikach przyrody, a także przytoczył wiele ciekawostek z życia leśnika. Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Manowo mogliśmy piec kiełbaski przy ognisku i relaksować się na łonie natury.
Opiekę nad klasami sprawowały panie:
Daria Hryckowian, Małgorzata Bednarska, Agata Sitek i Iwona Mielczarek.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.