Gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla najzdolniejszych uczniów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla najzdolniejszych uczniów

20 czerwca w Filharmonii Koszalińskiej odbyła się uroczysta gala, w trakcie której wręczono uczniom szkół podstawowych i średnich nagrody Prezydenta Miasta Koszalina za osiągnięcia w nauce. Spośród 49 laureatów i finalistów konkursów i olimpiad przedmiotowych aż ośmioro uczniów Liceum Dubois otrzymało nagrody. Nagrody, w zależności od osiągnięć zostały podzielone na trzy kategorie: I stopień to równowartość 1800 zł, II stopień – 1400 zł oraz III stopień 1000 zł.

Nagrody I stopnia otrzymali: Kacper Stasica, Julian Majewski, Maja Rynkiewicz oraz Paweł Grudziński;

Nagrody II stopnia otrzymali:  Michał Rydwelski, Marek Wnęk, Michał Wesołowski, Paweł Śniatała, Gabriela Kołtun, Igor Mąka;

uczniom i ich opiekunom składamy serdeczne gratulacje. a w nowym roku szkolnym zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów, by startowali w olimpiadach i konkursach. Jak widać, nauka ma także swój wymiar finansowy już na tym etapie.