Mistrzostwa Dubois w Szachach 2024 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Mistrzostwa Dubois w Szachach 2024

19 czerwca 2024 w ILO im. St. Dubois w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach. O godzinie 9.00 w auli I LO pojawiło się 16 miłośników i jedna miłośniczka szachów i turniej szachowy wystartował. Motywatorem do zorganizowania mistrzostw był znany w mieście popularyzator szachów Pan Bogusław Kuma. Pierwsze miejsce nagrodę w postaci Pucharu i nagrodę rzeczową otrzymał Antoni Merecki z klasy 2a, drugi był Mateusz Leszcz z 2a , zaś 3 miejsce przypadło w udziale Franciszkowi Małaczkowi z klasy 3a. Dziękując wszystkim za zainteresowanie i walkę fair play zapraszam do udziału w następnej edycji Mistrzostw w przyszłym roku.

Paweł Rudecki

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.