Poznań zdobyty, czyli kilka słów o wycieczce edukacyjno - rekreacyjnej klasy 3c – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Poznań zdobyty, czyli kilka słów o wycieczce edukacyjno – rekreacyjnej klasy 3c

Klasa III c z wychowawcą prof. Iwoną Tworek i panią prof. Julianną Wawrzyniak właśnie, pełna różnych wrażeń, ogromnie zmęczona trudami życia turysty wraca z wycieczki do Poznania. A mieliśmy w tym pięknym mieście co robić przez całe trzy dni – zwiedzaliśmy Stare Miasto, braliśmy udział w grze terenowej na Ostrowie Tumskim, uczestniczyliśmy w zajęciach w Instytucie Filozofii z dr. Mariuszem Szynkiewiczem „Rozpoznawanie narracji spiskowych metodą markerowania informacji – sic! 😁”, dowiedzieliśmy się o początkach państwa polskiego, zwiedzając Genius Loci i Bramę Poznania, odkrywaliśmy tajemnicę Enigmy i braliśmy udział w lekcji „Biblia w malarstwie” w Muzeum Narodowym. Poza tym zrobiliśmy około 60 tysięcy kroków, zjedliśmy kilogramy makaronów, wypiliśmy mnóstwo kaw, przegadaliśmy temat determinizmu i wolnej woli 😁 – no i chyba dobrze się bawiliśmy. Dziękujemy klaso IIIC – panie opiekunki.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.