Spotkanie Dyrektora I LO z olimpijczykami i ich opiekunami – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Spotkanie Dyrektora I LO z olimpijczykami i ich opiekunami

20 czerwca, na chwilę przed uroczystym wręczeniem nagród Prezydenta Miasta Koszalina, dyrektor Paweł Rudecki spotkał się na słodkim poczęstunku z laureatami i finalistami  olimpiad. uczniom towarzyszyli w spotkaniu ich opiekunowie i naukowi mentorzy. Dyrektor w ciepłych słowach pogratulował wszystkim tak ogromnych sukcesów, podziękował za trud i wysiłek włożony  w naukę i przygotowanie do arcytrudnych zagadnień olimpijskich. Po spotkaniu wszyscy udali się na galę wręczenia nagród prezydenckich do koszalińskiego amfiteatru.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.