Wzięlismy udział w Konferencji Sieci Szkół Stowarzyszonych w UNESCO – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wzięlismy udział w Konferencji Sieci Szkół Stowarzyszonych w UNESCO

Organizacja Narodów Zjednoczonych dla Wychowania, Nauki i Kultury, czyli UNESCO
W dniach 10 – 11 czerwca 2024 w Warszawie odbywała się Konferencja Sieci Szkół Stowarzyszonych UNESCO. Przedstawicielkami naszej szkoły uczestniczącymi w tym wydarzeniu są koordynatorki szkolne, pani prof. Agnieszka Świdroń-Lampkowska oraz pani prof. Beata Sławna-Guzowska.
Konferencja obejmowała wystąpienia przedstawicieli zagranicznych ASPnet oraz zaproszonych panelistów, przedstawione zostały dotychczasowe działania ASPnet UNESCO oraz wymieniono doświadczenia i przykłady dobrych praktyk realizowanych w ramach działalności szkół, jak i samej organizacji.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.