100% abiturientów zdało egzamin maturalny w I LO! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

100% abiturientów zdało egzamin maturalny w I LO!

Z wielką przyjemnością oraz prawdziwą dumą przekazuję informację, że tegoroczni maturzyści (I LO im. St. Dubois matura 2024) zdali pomyślnie w 100% maturę z wszystkich przedmiotów. Cieszy również poziom uzyskanego wyniku, który z większości przedmiotów, istotnie przewyższa średnie na poziomie Koszalina, województwa i Polski.
Na podkreślenie zasługuje osiągnięty wynik z biologii rozszerzonej, który jest wyższy o ponad 20 punktów procentowych od wyników na poziomie miasta, województwa i kraju. Bardzo dobrze zdali, po raz pierwszy w naszej szkole, abiturienci z klasy dwujęzycznej, język angielski na poziomie dwujęzycznym. Wszystkim naszym tegorocznym absolwentom z całego serca gratuluję osiągniętego wyniku, który w wielu przypadkach, pomoże im zrealizować swoje plany związane z wybranym kierunkiem studiów. Kończąc chciałby podziękować profesorom, którzy wspierali uczniów klas czwartych w przygotowaniach do matury i jeszcze raz pogratulować naszym tegorocznym absolwentom.

POWODZENIA !!!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.