Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Jedni bardziej 😀, drudzy mniej 🙂 ochoczo 😉 stawili się dzisiaj na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 w I LO. Tradycyjnie były przemówienia 💬, ślubowanie uczniów klas pierwszych  i krótki występ artystyczny 🎶, a następnie spotkania z wychowawcami w klasach 🧑‍🏫.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego, a nowej Pani Wicedyrektor Iwonie Mielczarek (która na tym stanowisku zastąpiła panią prof. Annę Grabowską) efektywnego współzarządzania szkołą. 🙂