Wakacyjne wspomnienia ze szkoleń nauczycieli – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wakacyjne wspomnienia ze szkoleń nauczycieli

Wakacje już za nami,  wróciliśmy wypoczęci, uśmiechnięci, ale i  dokształceni. Nasi nauczyciele nie próżnowali, gdyż  intensywnie szkolili się na zagranicznych kursach metodycznych i językowych.
W ramach Akredytacji Erasmusa korzystali z Funduszy Europejskich i przez całe wakacje jeździli na kursy językowe i metodyczne. Profesorowie zdobywali nowe doświadczenia we Florencji, Barcelonie, Berlinie, Valetcie, Maladze, byli na Teneryfie i Malcie.  Zapraszamy do fotorelacji.

Koordynatorem wszystkich projektów z funduszy Unii Europejskiej, w ramach których organizowane są wyjazdy nauczycieli, jest pani wicedyrektor Katarzyna Sapieja .

#funduszeeuropejskie #funduszeue #fers