KOTOWANIE 2024 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

KOTOWANIE 2024

W poniedziałek, 21 października, odbyła się szkolna tradycja- Kotowanie, będąca zakorzenioną formą przyjęcia klas pierwszych  w poczet społeczności naszego liceum. Pierwszoklasiści mieli okazję wykazać się swoimi artystycznymi umiejętnościami, m.in w konkurencjach tanecznych, plastycznych oraz w quizach wiedzy o muzyce i  naszej szkole. Tegorocznymi zwycięzcami zostali uczniowie z  klasy IA. Otrzymali oni nagrody w postaci pucharu i dyplomu i zaszczyt prowadzenia Kotowania w roku 2025. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wychowawcy- Panu Profesorowi Marcinowi Pikurowi. Nie możemy się doczekać atrakcji, które za rok wymyśli klasa IA. Wydarzenie zorganizowała klasa IIE wraz z wychowawczynią- Panią Profesor Beatą Sławną-Guzowską.