Sukces absolwenta Michała Wesołowskiego w XI edycji "Matura na 100 procent" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Sukces absolwenta Michała Wesołowskiego w XI edycji “Matura na 100 procent”

Fundacja “Zawsze warto” od jedenastu już lat organizuje ranking uczniów, którym udało się napisać maturę najlepiej w kraju.  W roczniku matury 2024 sukcesem może pochwalić się nasz Absolwent Michał Wesołowski, który znalazł się  w gronie 230 najlepszych maturzystów w kraju spośród 245 966 zdających.  Michał był uczniem klasy matematyczno – fizycznej i wychowankiem prof. Pawła Rudeckiego. Obu Panom, nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu i Rodzicom  Michała składamy gratulacje. Michałowi życzymy kolejnych naukowych i życiowych sukcesów.