Teneryfa w Dubois, czyli realizujemy akredytację Erasmus – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Teneryfa w Dubois, czyli realizujemy akredytację Erasmus

Od  29 września w Koszalinie, a od 30 września w naszej szkole gościmy ośmioro uczniów i dwie panie nauczycielki ze szkoły IES Canarias Cabrera Pinto w San Cristobal de La Laguna na Teneryfie.
Wizytę nasi goście rozpoczęli od niedzielnej wycieczki do Mielna. Dzisiaj odbyło się oficjalne powitanie  w naszej szkole połączone z prezentacją o Polsce, regionie i Koszalinie. Następnie uczniowie mieli okazję zwiedzić szkołę i uczestniczyć w zabawnych zajęciach integracyjnych, po czym wszyscy udali się na spacer po Koszalinie, podczas którego w role przewodników wcielili się nasi uczniowie.