Dzień Kobiet w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Dzień Kobiet w Dubois

Z okazji Dnia Kobiet składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom,
które współtworzą naszą szkolną społeczność Dubois:
Paniom Nauczycielkom, Uczennicom, Pracownicom administracji
oraz Paniom dbającym o porządek i codzienne funkcjonowanie szkoły.
Dziękuję za Waszą pracę, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz energię,
które każdego dnia budują atmosferę naszej szkoły.
Dzięki Wam jest ona miejscem współpracy i wzajemnego szacunku.
Życzę Wam wielu powodów do radości i dumy,
a także odwagi w realizowaniu swoich planów.
Niech nie zabraknie Wam życzliwości, wsparcia oraz poczucia,
że jesteście naprawdę ważne i doceniane.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
Dyrektor wraz z Uczniami i Kolegami z grona oraz administracji i obsługi.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.