Z okazji Dnia Kobiet składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom,
które współtworzą naszą szkolną społeczność Dubois:
Paniom Nauczycielkom, Uczennicom, Pracownicom administracji
oraz Paniom dbającym o porządek i codzienne funkcjonowanie szkoły.
które współtworzą naszą szkolną społeczność Dubois:
Paniom Nauczycielkom, Uczennicom, Pracownicom administracji
oraz Paniom dbającym o porządek i codzienne funkcjonowanie szkoły.
Dziękuję za Waszą pracę, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz energię,
które każdego dnia budują atmosferę naszej szkoły.
Dzięki Wam jest ona miejscem współpracy i wzajemnego szacunku.
które każdego dnia budują atmosferę naszej szkoły.
Dzięki Wam jest ona miejscem współpracy i wzajemnego szacunku.
Życzę Wam wielu powodów do radości i dumy,
a także odwagi w realizowaniu swoich planów.
Niech nie zabraknie Wam życzliwości, wsparcia oraz poczucia,
że jesteście naprawdę ważne i doceniane.
a także odwagi w realizowaniu swoich planów.
Niech nie zabraknie Wam życzliwości, wsparcia oraz poczucia,
że jesteście naprawdę ważne i doceniane.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
Dyrektor wraz z Uczniami i Kolegami z grona oraz administracji i obsługi.
EN
