Miło nam poinformować, że Ida Kozioł, uczennica klasy 3b naszego liceum, z 3 miejscem w zawodach okręgowych Olimpiady Filozoficznej i 15 miejscem w Polsce (na 125 osób)- mając już tytuł finalisty tej olimpiady – 28 marca będzie w Warszawie walczyć o tytuł laureata.
Gratulujemy serdecznie Idzie i jej opiekunce p. prof. Iwonie Tworek .
Trzymamy kciuki !!!
Tekst: Iwona Tworek
EN


