Za nami kolejne Konkursy o Puchar Dyrektora I LO z języka polskiego i geografii. Były to kolejne okazje, podczas których mieliśmy przyjemność gościć Uczniów szkół podstawowych.
Dziękujemy bardzo za udział w Konkursach i niezmiennie życzymy jak najlepszych wyników.
Źródło: https://www.facebook.com/duboiskoszalin
Zdjęcia: Kuba Król z klasy 3e
EN






