Z ogromną satysfakcją informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie po raz kolejny uzyskało dotację w ramach programu Erasmus+ Edukacja Szkolna.
Na rok szkolny 2026/2027 szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 61 378 euro. To kolejny ważny krok w rozwijaniu międzynarodowej współpracy, mobilności uczniów i nauczycieli oraz poszerzaniu edukacyjnych horyzontów naszej społeczności szkolnej.
Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie projektu, a zwłaszcza liderce wszelkich działań projektowych pani wicedyrektor Katarzynie Sapiei. Cieszymy się, że europejska przygoda I LO Dubois będzie kontynuowana!
Tekst: Małgorzata Bednarska


EN