3. miejsce chłopców w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Plażowej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

3. miejsce chłopców w Mistrzostwach Województwa w Siatkówce Plażowej

16 czerwca w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej. Zawody odbywały się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych – silny wiatr i deszcz przeszkadzały w rozgrywaniu zawodów.
Pomimo niedogodności nasz zespół męski zajął 3 miejsce , zostawiając w tyle 10 zespołów reprezentujących szkoły ponadpodstawowe z naszego województwa.
Skład zespołu: Igor Karski, Marceli Michalski, Michał Walczak.
Opiekunem zespołu był p. prof. Zbigniew Pietrzak.
W zawodach starowały też dziewczęta w składzie: Nikola Kowalska, Nikola Krasa i Lena Sapieja – które zajęły 6 miejsce.
Gratulacje dla Zawodników i ich Opiekuna.
Tekst i zdjęcia: Zbigniew Pietrzak
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.