Informacja w sprawie monitorowania zagrożenia epidemiologicznego – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Informacja w sprawie monitorowania zagrożenia epidemiologicznego

W związku z pytaniami rodziców dotyczącymi zagrożenia związanego z wirusem COVID -19 wyjasniamy:

W obecnej sytuacji nie ma podstaw do prewencyjnego niepuszczania uczniów do szkoły. Dbamy o to, aby pozostawały w domu osoby, które chorują, są przeziębione, źle się czują albo rodzice wskazują jakieś inne okoliczności. Szkoła pracuje normalnie, monitorujemy sytuację, zalecamy zachowania rekomendowane przez MEN i GIS, jesteśmy czujni – na ile jest to możliwe. Jeśli powstaną okoliczności wymagające innych działań, natychmiast je podejmiemy, przestrzegając – oczywiście – zaleceń odpowiednich instytucji. W indywidualnych przypadkach najlepiej być w kontakcie z wychowawcą.

Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.