Rozpoczęcie roku szkolnego – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Informujemy, że nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczniemy 1 września 2020 roku od spotkań uczniów z wychowawcami  klas. Harmonogram spotkań ukaże się na stronie internetowej szkoły 28 sierpnia  (piątek).

2 września rozpoczną się zajęcia stacjonarne, w reżimie sanitarnym opublikowanym na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Szczegółowe informacje w sprawie rozwiązań przyjętych w naszej szkole zostaną ogłoszone nie później niż 2 września na stronie internetowej i będą modyfikowane w zależności od aktualnej sytuacji.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z treścią  Komunikatu na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: