Perspektywy - marzec/kwiecień 2022 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Perspektywy – marzec/kwiecień 2022

Zapraszamy do zapoznania się z treścią najnowszego numeru Perspektyw.

W tym numerze przeczytamy m.in. o galach rankingu liceów i techników 2022, rozmowa numeru przeprowadzona jest z prof. dr. hab. Alojzym N. Nowakiem – rektorem Uniwersytetu Warszawskiego, szeroko został omówiony “duch romantyczny” na maturze. Zachęcamy także do prześledzenia artykułu “Fantasmagorie życia, czyli dlaczego warto czytać baśnie”.  Jednym z ciekawszych artykułów jest także ten, który szeroko omawia “Jak uwolnić kreatywność”.

Zapraszamy do lektury Perspektyw w szkolnej czytelni.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.