Eko i My - numery 1,2,3,4/2022 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Eko i My – numery 1,2,3,4/2022

Zapraszamy do lektury poradnika ekologicznego Eko i My.

Eko i My” jest ogólnopolskim miesięcznikiem poświęconym ochronie środowiska. Pismo powstało w 1994 roku. “Eko i My” jest czasopismem o charakterze informacyjnym i edukacyjnym skierowanym do społeczeństwa. Uczy jak chronić środowisko we własnym otoczeniu, kształtuje postawy ekologiczne. W każdym nimerze poruszane są ważne, globalne problemy związane z ochroną środowiska – klimat, odpady, ochrona wód, powietrza, ziemi, ochrona przyrody, dobrostan ludzi i zwierząt. “Eko i My” na rynku czytelniczym pełni ważną rolę w szerzeniu edukacji przyrodniczej. “Eko i My” jest pismem redagowanym przez dziennikarzy z Klubu Publicystów Ochrony Środowiska EKOS, do którego należą dziennikarze radiowi, telewizyjni i prasowi, a także przez przyrodników i naukowców.

 

Zapraszamy do szkolnej czytelni.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.