Zasady korzystania z biblioteki – w okresie nauczania zdalnego (od 19.10.2020 r.) – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Zasady korzystania z biblioteki – w okresie nauczania zdalnego (od 19.10.2020 r.)

Istnieje możliwość korzystania z biblioteki. Niestety, ze względu na panujące obecnie przepisy  musimy wprowadzić istotne ograniczenia. Oto obowiązujące zasady:

1. Z biblioteki można skorzystać w godzinach od 8.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku.
  2. Wejście do szkoły odbywa się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności związanych z sytuacją epidemiologiczną:
    1. pojedynczo,
    2. po wpisaniu przez pracownika obsługi na listę wchodzących,
    3. w maseczce,
    4. po zdezynfekowaniu rąk przy drzwiach wejściowych,
    5. wyłącznie w celu przejścia do biblioteki.
  3. Podczas obecności w budynku szkoły należy się stosować do ewentualnych poleceń pracowników.
  4. Wizyta w bibliotece może mieć na celu:
    1. zwrot wypożyczonych książek,
    2. wypożyczenie książek.
  5. Zwrócone książki podlegają kwarantannie.
  6. Czytelnia jest nieczynna.