Ambitny Czytelniczy Kalendarz Adwentowy – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Ambitny Czytelniczy Kalendarz Adwentowy

Kalendarz adwentowy to specjalne kalendarium, które służy do odliczania zwykle pierwszych 24 dni grudnia do Bożego narodzenia. Współcześnie dużą popularnością cieszą się kalendarze o charakterze świeckim, w których za małymi okienkami lub drzwiczkami kryją się drobne upominki.

W tym roku dla wszystkich ambitnych czytelników czeka w bibliotece szkolnej Ambitny Czytelniczy Kalendarz Adwentowy, który kryje w sobie coś dla ducha, coś dla umysłu i coś dla ciała.

ZASADY UDZIAŁU W ZABAWIE:

Każdego szkolnego dnia (od 1 – 22 grudnia) na przerwie po trzeciej lekcji (10.35 – 10.50) trzech pierwszych chętnych Czytelników będzie mogło otworzyć tajemniczą kopertę, skrywającą niespodziankę. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się ją otworzyć, musisz zrealizować wszystko, co z niej wyciągniesz.

Gwarantujemy przednią zabawę z elementami nauki.

KAŻDY DZIEŃ TO NOWA RADOŚĆ!!!

Z A P R A S Z A M Y

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.