Dostęp do katalogu online biblioteki szkolnej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Dostęp do katalogu online biblioteki szkolnej

Kochani Czytelnicy,

od kilku dni w naszej szkolnej bibliotece funkcjonuje katalog online, który zawiera cały dostępny księgozbiór.

Już teraz możesz sprawdzić przed przyjściem do biblioteki, czy dana pozycja książkowa, która Cię interesuje, jest dostępna. Wystarczy zalogować się do katalogu online, znaleźć ją po tytule lub autorze i zarezerwować.  Gdy książka będzie gotowa do wypożyczenia otrzymasz informację o zmianie statusu Twojej rezerwacji – gotowa do odbioru.

Jak to zrobić?

Sprawdź swoją pocztę elektroniczną. W ostatnich dniach otrzymałeś powitalnego maila z biblioteki (na mail, który podałeś przy rekrutacji do szkoły) z instrukcją, by potwierdzić swoje dane. Kliknij w link potwierdzający Twój adres mailowy, Następnie załóż konto w katalogu online, który znajduje się pod adresem:

https://ilo-molnet.eduportal.koszalin.pl;

Jeśli pojawią się problemy techniczne z weryfikacją maila lub nie otrzymałeś maila – przyjdź do biblioteki i poinformuj       o problemie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z KATALOGIEM ONLINE!!!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.