Polska jak malowana – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Polska jak malowana

W szkolnej bibliotece czeka na Czytelników urocza wystawka zatytułowana  “Polska jak malowana”.  Czeka na Was, jeszcze trochę w duchu niepodległościowym, zbiór przewodników i dzienników z podróży po najpiękniejszych zakątkach naszej Ojczyzny.

Może warto tuż tuż przed feriami świątecznymi i zimowymi, a może już nawet z myślą o wakacjach zapoznać się z walorami środowiska przyrodniczego oraz kulturowego poszczególnych regionów Polski, a także z zabytkami, miejscami, które są atrakcyjne pod względem turystycznym w danym regionie oraz z tradycjami i zwyczajami lokalnej ludności.

Przygotuj z nami swoją najciekawszą podróż po Polsce!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.