"Puzzlomania zamiast surfowani@" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

“Puzzlomania zamiast surfowani@”

5 września br. w szkolnej bibliotece zainaugurowaliśmy kolejną akcję. Tym razem nosi ona nazwę „Puzzlomania zamiast surfowani@”

Puzzle doskonale stymulują rozwój mózgu. Rozwijają  umiejętność koncentracji, wyobraźnię przestrzenną oraz logiczne myślenie. To ważne elementy rozwoju, które są odpowiedzialne za umiejętności matematyczne
i myślenie logiczne. Zapraszamy wszystkich w wolnej chwili do biblioteki szkolnej, by nie tylko rozwijać czytelnictwo, ale także odetchnąć od smartfona, hałasu i codziennej szkolnej gonitwy. Usiądź przy stole z puzzlami, delektuj się piękną muzyką w tle i zażywaj relaksu.

Z A P R A S Z A M Y

Ps. Zapraszamy także wszystkich, którzy chcieliby podarować nam puzzle, które są w bardzo dobrym stanie. Nasze prywatne zapasy szybko się kurczą😉  Najchętniej przyjmiemy puzzle od 1000  do 2000 elementów. Na większe nie mamy miejsca 😉

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.