Ponad miliard ludzi nigdy nie przeczyta tej książki ! Ty masz okazję! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Ponad miliard ludzi nigdy nie przeczyta tej książki ! Ty masz okazję!

“Dzikie łabędzie. Trzy córki Chin” to książka autorstwa Jung Chang, która dorastała jako Pionierka z Czerwoną Książeczką pod pachą w Chinach. Jako młoda kobieta zdecydowała się skorzystać z cudem nadarzającej się okazji i opuścić swój kraj na zawsze. Mieszkając w Londynie, napisała książkę, która pozwoliła zrozumieć całemu światu, czym tak naprawdę są współczesne Chiny.

Od czasu pierwszego wydania “Dzikie łabędzie” zostały przetłumaczone na 37 języków. Na całym świecie sprzedano ponad 13 milionów egzemplarzy tej książki. Nie można jej przeczytać tylko w Chinach, gdzie wciąż jest zakazana przez władze.

Zapraszamy do lektury tej przejmującej opowieści o trzech pokoleniach jednej rodziny, której doświadczenia tworzą niezwykły obraz przemian, jakie dokonały się w Chinach.

Już dziś zarezerwuj książkę w naszym katalogu online.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.