56 tygodni na liście bestsellerów New York Timesa – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

56 tygodni na liście bestsellerów New York Timesa

Wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci.

Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców. Czy Jakub zmierzy się z potworami ze swoich snów? Czy osobliwe dzieci ze starych fotografii pokazywanych przez dziadka naprawdę istniały? Co jest bajką, a co prawdą? Co jest faktem, a co urojeniem?

„Osobliwy dom pani Peregrine” to trzymający w napięciu thriller nie tylko dla młodzieży. Rdzeń książki stanowią niezwykłe, dziwne fotografie, od których trudno oderwać wzrok, choć sprawiają, że ciarki chodzą po plecach i zasnąć jakoś trudniej. Całości dopełniają niesamowite zwroty akcji, klimat grozy i postacie… cokolwiek osobliwe. Może ta książka jest dziwaczna, może jest ekscentryczna, ale uważaj! — pochłonie Cię bez reszty.

Powieść przez 56 tygodni znajdowała się na liście bestsellerów New York Timesa.

Wszystkie tomy dostępne w naszej bibliotece. Zapraszamy!

  1. Osobliwy dom pani Peregrine.
  2. Osobliwy dom pani Peregrine. Miasto cieni.
  3. Osobliwy dom pani Peregirne. Biblioteka dusz.
  4. Osobliwy dom pani Peregrine. Mapa dni.
  5. Osobliwy dom pani Peregrine. Konferencja ptaków.
  6. Osobliwy dom pani Peregrine. Plagi na diabelskim poletku.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.