Przyroda polska - maj 2022 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Przyroda polska – maj 2022

Przyroda Polska” to miesięcznik ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Wydawany przez Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody, przeznaczony jest dla miłośników przyrody ojczystej. Artykuły zawierają rzetelną wiedzę z życia roślin, grzybów i zwierząt oraz obserwacje procesów przyrodniczych. Podane w nowoczesnej formie graficznej, są bogato ilustrowane zdjęciami polskich fotografów przyrody i rysunkami. Treść „Przyrody Polskiej” może być pomocą dydaktyczną dla nauczycieli i uczniów zwłaszcza szkół podstawowych i średnich. Czasopismo jest otwarte na dialog z Czytelnikami. Oprócz głównego grzbietu ma dwa dodatki: „Natura i Zdrowie” oraz „Biuletyn Ekoedukacyjny”.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru do szkolnej czytelni.