Wielki Koncert Charytatywny – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wielki Koncert Charytatywny

W minioną środę w I LO odbył się, w ramach Tygodnia Hospicyjnego, Wielki Koncert Charytatywny. Jego organizator – Rada Samorządu Uczniowskiego – zaprosił tego dnia uczniów i nauczycieli na krótką podróż muzyczną, której wykonawcami byli szkolni artyści: maestro Iga Kostecka, Zofia Mańczuk, Aleksandra Sobieraj, Mateusz Pietrzela, Alicja Harłacz, Alan Królasik, Jan Rynkowski.

Podczas koncertu – kończącego de facto akcje organizowane przez Szkolne Koło Wolontariusza w ramach pomocy koszalińskiemu hospicjum – przewodniczący Dawid Jasiewicz podziękował pracownicom Domu za – jak napisał na jednym z mediów społecznościowych – „codzienny heroizm, którym nas wszystkich inspirują każdego dnia”. Wręczył on również symboliczne róże organizatorom Tygodnia Hospicyjnego – Pani Pedagog, prof. Julii Siewruk i Dyrektorowi I LO, prof. Rafałowi Janusowi; a także osobom przygotowującym koncert – prof. Agnieszce Naszydłowskiej i Wiceprzewodniczącym RSU: Sarze Broniszewskiej, Justynie Stalko i Natalii Sencio.

Niezmiernie nas cieszy, że w postaci 400 zł – uzbieranych podczas koncertu – mogliśmy wspomóc działania SKW i wesprzeć ideę Tygodnia Hospicyjnego.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.