IHF Champions League - 10. kolejka – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

IHF Champions League – 10. kolejka

Ten artykuł był opublikowany na archiwalnej stronie redakcji „Tytułu”. Podczas integracji starego portalu z witryną www.liceumdubois.pl mogły wystąpić błędy. Przepraszamy za ewentualne problemy z odczytaniem prezentowanych treści.

Już po wszystkim, jeżeli chodzi o fazę grupową LM w piłkę ręczną tego sezonu. Vive po wspaniałej pogoni (z 19:10 do 27:28) wygrało na wyjeździe z Motorem Zaporoże i bez straty punktu awansowało do Pkay-Off tych rozgrywek.

Wisła Płock po zaciętej i wyrównanej walce ograło we własnej hali Flensburg, dzięki czemu wywalczyli 3. miejsce na koniec zmagań tej rundy.

Losowanie we wtorek o 12:30

Marcin Biernacki

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.