Licealiada w naszej szkole – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Licealiada w naszej szkole

Ten artykuł był opublikowany na archiwalnej stronie redakcji „Tytułu”. Podczas integracji starego portalu z witryną www.liceumdubois.pl mogły wystąpić błędy. Przepraszamy za ewentualne problemy z odczytaniem prezentowanych treści.

W ostatnich dniach cała szkoła żyje sportowymi emocjami, oraz delegowaniem kolejnych kolegów z klasy z zasadniczym pytaniem do nauczyciela: “Czy możemy iść na mecz?”. W środę i czwartek odbyły się u nas rozgrywki grupowe Licealiady w koszykówkę chłopców. Co tu dużo mówić, kosimy konkurencję. Wynik czwartkowego meczu z II LO – 58:25, a z ZS 9 – 72:18. Na pewno duża w tym zasługa niesamowitego dopingu. Sekcja kibica działa prężnie i nie da się zakrzyczeć. (Kto nie skacze, ten za Bronkiem!) W poniedziałek odbędą się mecze finałowe i jesteśmy gotowi na zwycięstwo.

 

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.