Słodko i pomocnie – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Słodko i pomocnie

Ten artykuł był opublikowany na archiwalnej stronie redakcji „Tytułu”. Podczas integracji starego portalu z witryną www.liceumdubois.pl mogły wystąpić błędy. Przepraszamy za ewentualne problemy z odczytaniem prezentowanych treści.

Jeśli można uznać, że w naszej szkole zapanowała jakaś moda, to jest to na pewno moda na pomaganie.

Tym razem uczniowie naszej szkoły mogli połączyć przyjemne z pożytecznyym – w Tłusty Czwartek 12 lutego 2015 r. każdy, kto kupił tłustego, słodkiego pączka, przekazywał złotówkę na rzecz Ani Trojanowskiej – uczennicy klasy I g, która jest chora na raka.

Akcja zakończyła się dużym sukcesem – sprzedano 1294 pączki, a kwota zebrana to aż 1530 zł.

Nie jest to jednak koniec tego typu działań w naszym liceum. Już 2 marca rozpocznie się Tydzień Opieki Hospicyjnej. W tym roku oprócz loterii fantowej będzie można wziąć udział w meczu oraz skorzystać z mini-kawiarenki. Już niedługo na naszej stronie opublikujemy nieco więcej na temat tych wydarzeń. Do pomocy i czynnego uczestnictwa w tych akcjach z całego serca zapraszamy!

 

Zuzanna Jocek

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.