Dni przedsiębiorczości – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Dni przedsiębiorczości

Ten artykuł był opublikowany na archiwalnej stronie redakcji „Tytułu”. Podczas integracji starego portalu z witryną www.liceumdubois.pl mogły wystąpić błędy. Przepraszamy za ewentualne problemy z odczytaniem prezentowanych treści.

Podstawy przedsiębiorczości? Nuda? Bynajmniej!

Ogólnopolskie Dni Przedsiębiorczości odbyły się w naszej szkole w dniach 23-27 marca. Uczniowie I LO chętnie wzięli udział w 12 już edycji tego programu. Pierwszoklasiści mieli okazję pod opieką konsultanta spędzić cały dzień w wybranej firmie. Z naszej szkoły zgłosiło się 78 uczniów, którzy odwiedzili 51 koszalińskich firm. Jest to program sprzyjający młodym ludziom, ponieważ głównie ułatwia im podejmowanie trafnych decyzji dotyczących przyszłej drogi edukacyjnej i kariery zawodowej. Dzięki całemu przedsięwzięciu uczniowie mogli dowiedzieć się o charakterystyce stanowiska, umiejętnościach, perspektywach zatrudnienia i wykształceniu, jakie jest potrzebne do wybranej profesji.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.