Wyboru do RSU 2016/2017 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wyboru do RSU 2016/2017

Ten artykuł był opublikowany na archiwalnej stronie redakcji „Tytułu”. Podczas integracji starego portalu z witryną www.liceumdubois.pl mogły wystąpić błędy. Przepraszamy za ewentualne problemy z odczytaniem prezentowanych treści.

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole przeprowadzono wybory do Rady Samorządu Szkolnego. Spośród trójki kandydatów, przy ogólnej frekwencji wynoszącej 61%, zwyciężył Jan Bąk z klasy IA. Zdobył on 160 głosów, a więc o 49 więcej od swojej rywalki – Caroliny Szcześniak i o 117 od trzeciej kandydatki – Patrycji Siedleckiej.

Zwycięzcy gratulujemy i życzymy udanej kadencji.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.