[FOTO] Koszykarska Licealiada – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

[FOTO] Koszykarska Licealiada

Ten artykuł był opublikowany na archiwalnej stronie redakcji „Tytułu”. Podczas integracji starego portalu z witryną www.liceumdubois.pl mogły wystąpić błędy. Przepraszamy za ewentualne problemy z odczytaniem prezentowanych treści.

Nasi sportowcy dali po raz kolejny wspaniały przykład, jak grać w koszykówkę! 10 marca na hali sportowej przy ul. Komisji Edukacji Narodowej uczniowie Dubois pokonali w finale reprezentację V LO wynikiem 63:37.

Finał koszykarskiej Licealiady

Wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom – p. Józefowi Janielowi i p. Zbigniewowi Pietrzakowi serdecznie gratulujemy.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.