Drużyny lekkoatletyczne z Dubois na podium – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Drużyny lekkoatletyczne z Dubois na podium

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce, a chłopców –  II w MISTRZOSTWACH POWIATU w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.

Dziewczęta zdobyły 803 punkty, a w trzech konkurencjach zajęły pierwsze miejsca.

W zawodach brały udział: Hanna Batyńska, Oliwia Borkowicz, Aleksandra Brzezińska, Małgorzata Duszyńska, Anna Hop, Zofia Kopania, Marcelina Lisztwan, Roksana Mazurek, Zuzanna Różańska, Zofia Stupak oraz Maja Zabłocka. Drużyna chłopców zdobyła 804 punkty, a w zawodach brali udział: Filip Bochra, Oliwier Chodkowski, Mikołaj Chojnacki, Mikołaj Drewlo, Mateusz Jaruga, Borys Kachlicki, Tomasz Kotliński, Igor Kowalczyk, Maciej Malicki, Leonard Maruszewski, Marcel Paprocki, Michał Pesta, Aleksander Sobański, Karol Sołtyka, Bartosz Tatys oraz Oliwier Wieliczko.

Serdecznie gratulujemy naszym lekkoatletkom lekkoatletom oraz ich opiekunom: p.Z. Pietrzakowi i p. M.Pikurowi.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.