Organizacja egzaminu maturalnego w I LO; wejścia do sal egzaminacyjnych – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Organizacja egzaminu maturalnego w I LO; wejścia do sal egzaminacyjnych

Drodzy Maturzyści!

Poniżej zamieszczamy procedury organizacji egzaminu maturalnego w I LO – zapoznajcie się z nimi. Zgodnie z harmonogramem, pierwszy egzamin (język polski) odbędzie się 8 czerwca i zostanie przeprowadzony w czterech salach: hali sportowej, sali gimnastycznej, sali nr 17 (1 osoba) i auli (zdający skierowani przez OKE). Poniżej znajduje się szczegółowy diagram wejść do sal egzaminacyjnych na dzień  8 czerwca 2020. Najpóźniej dzień przed każdym kolejnym egzaminem będziemy publikować  informacje dotyczące danego egzaminu/egzaminów. Zaglądajcie codziennie i sprawdzajcie, którym wejściem i o której godzinie możecie wchodzić do szkoły.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.