Uwaga Absolwenci I LO! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Uwaga Absolwenci I LO!

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Szanowni Państwo

Niestety, ze względu na epidemię oraz związane z nią przepisy, a także (po prostu) w związku z niejasną i trudną sytuacją – zmuszeni jesteśmy odwołać planowany na 26 września Zjazd Absolwentów.

Zarówno Zarząd Towarzystwa „Dubois”, jak i Nauczyciele I LO mają nadzieję, że to odwołanie to tylko przełożenie naszego spotkania na kolejny rok.

Jednocześnie zapraszam wszystkich Absolwentów, Wychowanków, Przyjaciół I LO do uczestnictwa w różnych (głównie wirtualnych) akcjach i zdarzeniach związanych z Jubileuszem naszej Szkoły. Jesienią tego roku będzie o nas głośno – w końcu 75-lecie zobowiązuje.

Bądźmy ze sobą w kontakcie, bądźmy razem i cieszmy się naszą Szkołą!

Wszystkiego najlepszego i zdrowia
Rafał Janus