Dubois- nowa odsłona, czyli obchodzimy jubileusz 75-lecia szkoły – I LO im. St. Dubois w Koszalinie
   Dubois a COVID-19 – zasady reżimu sanitarnego i nauki zdalnej obowiązujące w I LO w roku szkolnym 2020/2021.ZAPOZNAJ SIĘ TERAZ

Dubois- nowa odsłona, czyli obchodzimy jubileusz 75-lecia szkoły

Odsłonięciem portretu Stanisława Dubois zainaugurowane zostały wczoraj obchody 75-lecia naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie, ale nie mogło na niej zabraknąć najstarszego absolwenta naszego liceum, pana Zdzisława Grzymały, który naukę w I LO rozpoczął w 1945 roku, czyli w pierwszym roku funkcjonowania placówki. Serdecznie dziękujemy Panu Grzymale oraz innym Zacnym Gościom (zarówno tym „w realu” jak i wirtualnym) za uświetnienie tej uroczystości i zapraszamy na kolejne wydarzenia, o których będziemy informować na bieżąco.