Powrót do szkoły – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Powrót do szkoły

Drodzy Uczniowie,

nareszcie możemy Was zaprosić do szkoły, żeby się spotkać i zwyczajnie odbywać lekcje. Od poniedziałku 17 maja w systemie hybrydowym połowa z Was przyjdzie do szkoły (będą to klasy Ia, Ib, Ic  oraz klasy II 3-letniego liceum), a pozostali będą uczyć się zdalnie – w kolejnym tygodniu odwrotnie: do szkoły przyjdą Id, Ie, If oraz klasy II 4-letniego liceum. Po takich 2 tygodniach już wszyscy spotkamy się na lekcjach stacjonarnych!
Cieszymy się, że wracamy do normalności. Jednocześnie dobrze wiemy, że to nie będzie normalna szkoła, że musimy na nowo do siebie się przyzwyczaić, przypomnieć sobie, jak to jest…
Dlatego Nauczyciele wyszli z inicjatywą, żeby te pozostałe do końca  roku szkolnego dni były “ulgowo traktowane”, bez niepotrzebnego stresu, dodatkowego oceniania, rozliczania Was z tego, co było w nauczaniu zdalnym. W tych ostatnich tygodniach skupmy się na (ponownym) uczeniu się rozmawiania ze sobą, byciu i pracy w grupie oraz znajdowaniu radości w przebywaniu wśród rówieśników i przyjaznych nauczycieli.

Zapraszam!

Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.